Imię i nazwisko

    Miejscowość

    Telefon

    Adres email

    CV:

      Telefon

      Oddział firmy MEXEM, do którego chcieliby Państwo skierować zapytanie:

      Treść

      Kierowca

      Obecnie poszukujemy dynamicznej osoby na stanowisko Kierowcy kat. C+E w transporcie krajowym i międzynarodowym

      Zadania:

      Przewóz towarów ciągnikiem siodłowym z naczepą w ruchu krajowym i międzynarodowym

      Dbanie o stan techniczny pojazdu (podstawowe czynności serwisowe, utrzymanie czystości)

      Dbanie o terminowość dostaw

      Dbanie o interesy i dobro firmy w kontakcie z kontrahentami i organami kontrolnymi

      Nasze wymagania:

      Prawo jazdy kategorii C oraz E

      Uprawnienia do wykonywania zawodu (Karta kierowcy, badania lekarskie, Świadectwo kwalifikacji zawodowej)

      Znajomość przepisów dotyczących czasu pracy kierowcy

      Odpowiedzialność oraz zaangażowanie

      Oferujemy miejsce pracy, w którym Pan/Pani otrzyma:

      Nowoczesną flota: dobrze wyposażone, regularnie serwisowane samochody marki DAF, MAN, MERCEDES posiadające m.in. pełnowymiarowe rozkładane łóżka (z przypisanymi kartami paliwowymi)

      Zatrudnienie na umowę o pracę

      Pracę z zachowanie norm czasu pracy kierowców

      Stabilne warunki dające możliwość długofalowej współpracy (diety i atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy)

      Dodatkowe gratyfikacje pieniężne za oszczędną jazdę

      Skuteczny system zapewniający planowany zjazd do domu

      Pełne szkolenie (m.in. obsługa zleceń, dokumentacja)

      Regularne i terminowe pobory

      Obsługa operacyjna 24h/dobę, 7dni w tygodniu

      Stałe trasy

      Pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku transportowym

      Ubezpieczenie grupowe

      Zgłoszenia prosimy przesyłać koniecznie z dopiskiem: Kierowca – nr ref. K/05/17

      na adres e-mail: rekrutacja@mexem.com.pl

      (Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji)

      lub telefonicznie tel. 601 298 598

      Go up