Imię i nazwisko

Miejscowość

Telefon

Adres email

CV:

Telefon

Oddział firmy MEXEM, do którego chcieliby Państwo skierować zapytanie:

Treść

Magazynier – Pruszków

Obecnie poszukujemy dynamicznej osoby na stanowisko magazyniera.

Zakres obowiązków:

Obsługa wózków widłowych – wysokiego składowania i czołowych

Dbałość o porządek na stanowisku pracy i powierzone narzędzia pracy

Załadunek i rozładunek samochodów

Kontrola dostaw i etykietowanie towarów

Kompletacja zamówień

Właściwe rozmieszczenie magazynowanych towarów

Przeładunek ręczny towaru

Obsługa skanera kodów kreskowych

Nasze oczekiwania:

Wykształcenie min. zawodowe

Dobra organizacja pracy

Umiejętność pracy w zespole

Uprawnienia na wózki wysokiego składowania

Oferujemy miejsce pracy, w którym Pan/Pani otrzyma:

Stabilną pracę

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Praca w trybie zmianowym

Wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy

Rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się firmie

Możliwość poszerzania wiedzy i umiejętności w zakresie wykonywanego zawodu

Opiekę medyczną w sieci placówek prywatnych

Ubezpieczenie grupowe

Pakiety sportowe

Zgłoszenia prosimy przesyłać koniecznie z dopiskiem: MAGAZYNIER- nr ref. M/06/17

na adres e-mail: rekrutacja@mexem.com.pl

Go up