Imię i nazwisko

Miejscowość

Telefon

Adres email

CV:

Telefon

Oddział firmy MEXEM, do którego chcieliby Państwo skierować zapytanie:

Treść

Specjalista ds. sprzedaży – Pruszków

Obecnie poszukujemy dynamicznej osoby na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży usług TSL (miejsce pracy: Pruszków)

Opis stanowiska pracy:

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie i obsługę klienta w branży Transport Spedycja Logistyka. Praca stacjonarna z biura w Pruszkowie, z możliwością wyjazdów do kontrahentów.

Zakres obowiązków:

Pozyskiwanie klientów krajowych i zagranicznych

Rozwijanie kontaktów handlowych z obecnymi klientami

Kształtowanie i promowanie wizerunku firmy

Rozmowy i negocjacje handlowe

Przygotowywanie ofert handlowych

Stała analiza i optymalizacja kosztów

Zestawienia transportów dla klientów

Monitorowanie płatności

Nasze oczekiwania:

Wykształcenie :   min. średnie

Prawo jazdy kat. B

Dobra znajomość j. angielskiego

Dobra organizacja pracy

Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy miejsce pracy, w którym Pan/Pani otrzyma:

Stabilną pracę

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Atrakcyjne wynagrodzenie

Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

Odpowiedzialne stanowisko pozwalające na samodzielność w ramach realizowanych obowiązków

Możliwość poszerzania wiedzy i umiejętności w zakresie wykonywanego zawodu

Opiekę medyczną w sieci placówek prywatnych

Ubezpieczenie grupowe

Pakiety sportowe

Zgłoszenia prosimy przesyłać koniecznie z dopiskiem: Spedytor-handlowiec – nr ref: H/05/17

na adres e-mail: rekrutacja@mexem.com.pl

Masz pytanie zadzwoń: +48601298598

Go up