Imię i nazwisko

Miejscowość

Telefon

Adres email

CV:

Telefon

Oddział firmy MEXEM, do którego chcieliby Państwo skierować zapytanie:

Treść

Spedytor krajowy – Pruszków

Obecnie poszukujemy dynamicznej osoby na stanowisko Spedytora krajowego (miejsce pracy: Pruszków)

Zakres obowiązków:

Organizacja przewozów w relacjach krajowych

Monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych, dbanie o jakość i terminowość

Rozwiązywanie problemów związanych z przewozem towarów

Nadzór nad dokumentacją spedycyjną

Nasze oczekiwania:

Dobra organizacja pracy

Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy miejsce pracy, w którym Pan/Pani otrzyma:

Stabilną pracę

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Atrakcyjne wynagrodzenie

Rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się firmie

Odpowiedzialne stanowisko pozwalające na samodzielność w ramach realizowanych obowiązków

Możliwość poszerzania wiedzy i umiejętności w zakresie wykonywanego zawodu

Nie wymagamy doświadczenia. Gwarantujemy przeszkolenie zawodowe

Opiekę medyczną w sieci placówek prywatnych

Ubezpieczenie grupowe

Pakiety sportowe

Zgłoszenia prosimy przesyłać koniecznie z dopiskiem: Spedytor krajowy – nr ref. SKP/05/17

na adres e-mail: rekrutacja@mexem.com.pl

Masz pytanie zadzwoń +48601298598

Go up