Imię i nazwisko

Miejscowość

Telefon

Adres email

CV:

Telefon

Oddział firmy MEXEM, do którego chcieliby Państwo skierować zapytanie:

Treść

Spedytor międzynarodowy – praca w Niemczech

Nowy oddział działającej od 30 lat na rynku TSL MEXEM
poszukuje dynamicznej osoby na stanowisko
Spedytor/ pracownik biurowy
miejsce pracy:
Friedland (Niemcy) – ok. 90 km od Szczecina
(okolice Neubrandenburg)

Zakres obowiązków:

organizacja przewozów po terytorium Niemiec oraz Unii Europejskiej

aktywne poszukiwanie podwykonawców

monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych, dbanie o jakość i terminowość

rozwiązywanie problemów związanych z przewozem towarów

nadzór nad dokumentacją spedycyjną i transportową

rozliczanie reklamacji

prowadzenie biura

wystawianie faktur

kontrola płatności

Nasze oczekiwania:

komunikatywna znajomość języka niemieckiego

dobra organizacja pracy

umiejętność pracy w zespole

komunikatywność

min. 1-letnie doświadczenia w pracy na takim bądź podobnym stanowisko

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie

odpowiedzialne stanowisko pozwalające na samodzielność w ramach realizowanych obowiązków

możliwość poszerzania wiedzy i umiejętności w zakresie wykonywanego zawodu

elastyczne godziny pracy

Zgłoszenia prosimy przesyłać koniecznie z dopiskiem: Spedytor – nr ref. SD/08/19

na adres e-mail: marcin.molak@mexem.de

Masz pytanie zadzwoń: +48 601438278, 004915117246399

Go up