Imię i nazwisko

  Miejscowość

  Telefon

  Adres email

  CV:

   Imię i nazwisko

   Telefon

   E-mail

   Oddział firmy MEXEM, do którego chcieliby Państwo skierować zapytanie:

   Treść

   Współpraca z klientami

   Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą i rozważają nawiązanie z nami współpracy, mają Państwo do wyboru kilka dróg kontaktu z firmą MEXEM. Do Państwa dyspozycji oddajemy telefon, pocztę elektroniczną, lub zapytanie ofertowe on-line.

   Pragniemy również poinformować, że w trosce o budowanie atmosfery współpracy i wzajemnego zaufania ustanowiliśmy zasadę przedstawiania dokumentów poświadczających istnienie i renomę firmy MEXEM jako poważnego partnera biznesowego na żądanie naszych kontrahentów. Stąd, przy założeniu o równorzędności stosunków handlowych, przyjęliśmy zwyczaj zapoznawania się z Państwa dokumentami rejestrowymi i finansowymi przed zrealizowaniem pierwszego zlecenia. Dzięki temu możemy Państwu zaproponować skredytowany termin płatności, dopasowany do skali i charakteru planowanej współpracy.

   Dla Klientów MEXEM stworzyliśmy także możliwość wysyłania zlecenia transportowego przez Internet. Formularz zlecenia można wypełnić on-line, lub pobrać jego wzór i przesłać do biura MEXEM faksem, albo pocztą elektroniczną.

   Przedsiębiorstwa, które zdecydowały się podpisać z nami umowy o regularne świadczenie usług transportowych, mają również dostęp do naszego nowoczesnego systemu składania zleceń, który nazwaliśmy Internetową platformą logistyczną (IPL). System ten ułatwia i przyspiesza procedurę składania zamówień na nasze usługi, a także umożliwia śledzenie procesu realizacji zlecenia od momentu jego złożenia po moment przekazania przesyłki odbiorcy.

   Na życzenie naszych Klientów umożliwiamy im śledzenie przesyłki za pomocą systemu nawigacji satelitarnej GPS. Jeżeli są Państwo zainteresowani korzystaniem z systemu, więcej informacji na temat usługi GPS udzieli Państwa opiekun w firmie MEXEM.

    

   Go up