Imię i nazwisko

    Miejscowość

    Telefon

    Adres email

    CV:

      Telefon

      Oddział firmy MEXEM, do którego chcieliby Państwo skierować zapytanie:

      Treść

      asystent spedytora bez doświadczenia, z językiem niemieckim (miejsce pracy: Pruszków)

      MEXEM sp. z o.o. jest firmą istniejącą od 1988 r., specjalizująca się w krajowych i międzynarodowych przewozach towarów oraz w spedycji i magazynowaniu.

      W związku ze stałym rozwojem, aktualnie poszukujemy dynamicznej osoby na stanowisko: asystent spedytora

      (miejsce pracy: Pruszków)

      Zakres obowiązków:

      • Organizacja drogowych przewozów towarów,
      • Monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych,
      • Rozwiązywanie problemów związanych z przewozem towarów,
      • Nadzór nad dokumentacją spedycyjną.

      Nasze oczekiwania:

      • znajomość języka niemieckiego,
      • umiejętność pracy w zespole,
      • komunikatywność.

      MILE WIDZIANI ABSOLWENCI

      Oferujemy :

      ·       Stabilną pracę,

      ·       Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

      ·       Przyuczenie i rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się firmie,

      ·       Stanowisko pozwalające na samodzielność w ramach realizowanych obowiązków,

      ·       Możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności w zakresie spedycji,

      ·       Opiekę medyczną w sieci placówek prywatnych,

      ·       Ubezpieczenia grupowe,

      ·       Pakiety sportowe.

      Zgłoszenia prosimy przesyłać koniecznie z dopiskiem: Spedytor – nr ref. S/03/23

      na adres e-mail: rekrutacja@mexem.com.pl

      Masz pytanie zadzwoń: +48601298598

      Go up