Imię i nazwisko

    Miejscowość

    Telefon

    Adres email

    CV:

      Telefon

      Oddział firmy MEXEM, do którego chcieliby Państwo skierować zapytanie:

      Treść

      SPEDYTOR miejsce pracy: Friedland (Niemcy)

      Firma spedycyjna MEXEM GmbH poszukuje dynamicznej osoby na stanowisko:

      SPEDYTOR

      miejsce pracy: Friedland (Niemcy) – ok. 90 km od Szczecina (okolice Neubrandenburg)

      Praca stacjonarna.

      Zakres obowiązków:

      • organizacja przewozów po terytorium Niemiec oraz Unii Europejskiej
      • aktywne poszukiwanie podwykonawców
      • monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych, dbanie o jakość i terminowość
      • rozwiązywanie problemów związanych z przewozem towarów
      • nadzór nad dokumentacją spedycyjną i transportową
      • rozliczanie reklamacji
      • kontrola płatności

      • dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
      • doświadczenie na stanowisku spedytora w transporcie drogowym pow. 3.5 t
      • dobra organizacja pracy
      • umiejętność pracy w zespole
      • komunikatywność
      • umiejętność pracy pod presją czasu
      • umiejętność realizacji kilku zadań jednocześnie

      Gwarantujemy:

      • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus prowizja)
      • umowa na niemieckich warunkach
      • odpowiedzialne stanowisko pozwalające na samodzielność w ramach realizowanych obowiązków

      Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: ireneusz.prus@mexem.com.pl

      Masz pytanie zadzwoń:  +48 601 290 025

      Go up