Imię i nazwisko

    Miejscowość

    Telefon

    Adres email

    CV:

      Telefon

      Oddział firmy MEXEM, do którego chcieliby Państwo skierować zapytanie:

      Treść

      SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY USŁUG TSL ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZ. NIEMIECKIEGO  (Pruszków)

      MEXEM sp. z o.o. jest firmą istniejącą od 1988 r., specjalizująca się w międzynarodowych i krajowych przewozach towarów oraz w spedycji i magazynowaniu.

      Obecnie poszukujemy dynamicznej osoby na stanowisko

        Specjalista ds. sprzedaży usług TSL

            (miejsce pracy: Pruszków)

      Opis stanowiska pracy:

      Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie i obsługę klienta w branży Transport Spedycja Logistyka.

      Zakres obowiązków:

      • pozyskiwanie klientów krajowych i zagranicznych
      • rozwijanie kontaktów handlowych z obecnymi klientami
      • kształtowanie i promowanie wizerunku firmy
      • rozmowy i negocjacje handlowe
      • przygotowywanie ofert handlowych

      ·       masz prawo jazdy kat. B,

      ·        bardzo dobrze znasz j. niemiecki

      ·       dobrze organizujesz sobie pracę

      ·       umiesz pracować w zespole

      ·        jesteś komunikatywny,

      . mile widziane doświadczenie w branży TSL

      Gwarantujemy:

      • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
      • atrakcyjne wynagrodzenie (5000 zł brutto  plus premia uzależniona od wyników pracy)
      • odpowiedzialne stanowisko pozwalające na samodzielność w ramach realizowanych obowiązków,
      • możliwość pracy zdalnej,
      •  możliwość poszerzania wiedzy i umiejętności w zakresie wykonywanego zawodu,
      • opiekę medyczną w sieci placówek prywatnych,
      • pakiety sportowe,
      • ubezpieczenia grupowe

      Zgłoszenia prosimy przesyłać koniecznie z dopiskiem:

      Handlowiec z angielskim –nr ref: H/01/23

      Go up