Imię i nazwisko

    Miejscowość

    Telefon

    Adres email

    CV:

      Telefon

      Oddział firmy MEXEM, do którego chcieliby Państwo skierować zapytanie:

      Treść

      SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY (miejsce pracy : Pruszków)

      MEXEM sp. z o.o. jest firmą istniejącą od 1988 r., specjalizująca się w krajowych i międzynarodowych przewozach towarów oraz w spedycji i magazynowaniu.

      W związku ze stałym rozwojem, aktualnie poszukujemy dynamicznej osoby na stanowisko:

      SPEDYTOR

      (miejsce pracy: Pruszków)

      Zakres obowiązków:

      • Bieżąca współpraca z klientami oraz wycena ofert,
      • Wyszukiwanie i wdrażanie podwykonawców do współpracy,
      • Monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych,
      • Rozwiązywanie problemów związanych z przewozem towarów,
      • Nadzór nad dokumentacją spedycyjną.

      Nasze oczekiwania:

      • znajomość j. niemieckiego (inny jeśli osoba się specjalizuje w pracy na konkretnym kraju)
      • dobra organizacja pracy,
      • 3-letnie doświadczenie na stanowisku Spedytor Międzynarodowy
      • znajomość rynku transportu międzynarodowego
      • dobra znajomość prawa odnośnie czasu pracy kierowcy
      • umiejętność organizowania pracy zespołu,
      • komunikatywność

      Gwarantujemy:

      • Stabilną pracę,
      • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
      • Rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się firmie,
      • Odpowiedzialne stanowisko pozwalające na samodzielność w ramach realizowanych obowiązków,
      • Możliwość poszerzania lub zdobycia wiedzy i umiejętności w zakresie spedycji,
      • Opiekę medyczną w sieci placówek prywatnych,
      • Ubezpieczenia grupowe,
      • Pakiety sportowe.
      Go up